ceratine دریایی طرابلس قاچاقچیان بین الملل

ceratine: دریایی طرابلس قاچاقچیان بین الملل لیبی نفتکش نفت قاچاق درگیری مسلحانه

گت بلاگز بین‌الملل حضور ناتو در افغانستان جهت مبارزه با تروریسم است / استولتنبرگ

دبیرکل ناتو نشانه از حضور نیروهای این پیمان در افغانستان را مبارزه با تروریسم عنوان کرد.

حضور ناتو در افغانستان جهت مبارزه با تروریسم است / استولتنبرگ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از شبکه تلویزیونی سی بی اس؛ ینس استولتنبرگ دبیرکل شرکت پیمان آتلانتیک شمالی ناتو گفت حضور ما در افغانستان جهت مبارزه با تروریسم است.
استولتنبرگ در پاسخ به مجری شبکه که پرسید: تصویر العمل شما به حمله اخیر در لندن چیست؟ گفت: آنچه که شب گذشته در لندن روی داد اهمیت دوچندان شدن تلاش ها جهت مبارزه با تروریسم را نشان می دهد.
ناتو نقش مهمی در این رابطه ایفا می کند و ما شاهد بزرگترین عملیات نظامی خود هستیم. حضور ما در افغانستان جهت مبارزه با تروریسم و جلوگیری از تبدیل این کشور به پایگاهی امن جهت تروریست هاست و ما به خاطر پاسخگویی به حملات یازدهم سپتامبر سال دو هزار و یک به آمریکا در افغانستان حضور داریم.
ما در نشست هفته گذشته خود تصمیم گرفتیم تلاش های خود را با پیوستن به ائتلاف جهانی ضد داعش و فراهم آوردن پشتیبانی خود از این ائتلاف با هواپیماهای شناسایی دو چندان کنیم. اعضای ناتو به روش های متفاوت در مبارزه خود جهت مقابله با داعش و تروریسم همکاری دارند.

عبارات مهم : تروریسم
وی افزود: این عنوان همچنین بر روی اهمیت کارها متفاوت تاکید دارد. ما در این راه به ابزارهای مختلفی نیازمندیم. ما مورد نیاز است که با ایدئولوژی افراط گرایی مبارزه کنیم. ما در این راه به ابزارهای دیپلماتیک نیازمندیم. ما همچنین در راه به ابزارهای نظامی در افغانستان ،عراق و سوریه نیازمندیم.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تروریسم | افغانستان | مبارزه با تروریسم | بین الملل | ناتو | پیمان آتلانتیک شمالی | ینس استولتنبرگ | دبیرکل ناتو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog